Templates by BIGtheme NET


  

Bir ev ortalama ne kadar zamanda yıpranır?

Yeni yapılmış bir ev;  kullanılmış olan malzeme ve işçilik kalitesine göre, ortalama 15-20 yıl gibi bir zaman diliminde değişim veya yenilenme ihtiyacı duyar.

Yıpranmanın esas nedenleri nelerdir?

Günümüz şartlarında üretilen malzemelerin ömrü; üretim kalitesi, kullanılan hammaddenin mukavemet derecesi, hava şartları, hava şartlarına bağlı olarak genleşmeler ve kullanım sonucu deformasyonlar ile birlikte kullanıcının kullanım şekli olarak sayabiliriz.

Düşük kalite ile yüksek kalite arasındaki fiyat farkı nedir?

En ucuz ile en kaliteli malzeme ve işçilik farkı, uygulama alanı ve malzeme türüne göre %20 veya %30 olur.  Buda yaşam alanları için çok önemli bir fark değildir. Sonuç olarak bizler siz değerli müşterilerimizin kaliteli yaşam alanlarında yaşamaları için elimizden gelen gayretin fazlasını gösterip kendi belirlediğimiz bir kalite çizgisinin altına asla inmeyiz.

Soru : Fatma hanım

Merhabalar 86 m2 ev aldim. Mutfagi ve banyosu cok kucuk ve kotu durumda.. Suan kiraya verdik 1.5 seneye kadar biz oturacagiz yaptirmayi dusunuyoz ortalama ne kadar tutar?

Cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

bana mutfak alan ölçüsünü yani kaç m2 olduğunu mutfak dolabı uzunluğunu ve banyo büyüklüğünü söylerseniz size net olmamakla beraber ortalama bir rakam çıkarabilirim. çünkü en net sonuçlar her zaman keşif ile belirlenir. görmeden söylenen fiyat gerçeğinden çok yüksekte olabilir çok aşağıda da olabilir.

saygılarımızla..

Sorumevlüt bey

merhabalar yeni inşaat halindeki bi eve ve banyo lavabo da olursa ne kadar olur öğrenebilirmiyim?

Cevap: steel Design yapı & dekorasyon

Hanımefendi yeni inşaat ise yerinde keşif yaparak bir fiyat vermek en mantıklısı olur . Tahmini olarak verilecek rakamlar sizi yanıltacaktır. Dilerseniz keşif için gelebiliriz.

Saygılarımızla..

Soru:eryem Acar

SLM DEKORASYONLARINIZA BAYILDIM COK GÜZEL BENDE MUTFAGIMI YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORÜM TAKSİT YAPIYOMUSUNUZ

Cevap:

Hayır efendim taksit yapamıyoruz maalesef.

Saygılarımızla..

Soru:Senem hanım

merabalar sayfanizi rastgele gordum izmirde ailemlle yasiyorum evimizi komple tadilat yaptirmak istiyoruz su tesisati elektrik yerler kapilar mutfak banyo butun ev icin yaklasik fiyat ne olur en son somada yaptiginiz ev cok guzel olmus onun gibi ama evimiz kucuk 80 mt2

cevap:Steel Design yapı & dekorasyon

Merhabalar. Hanımefendi daireyi görmeden ve net ölçüleri almadan kesin bir fiyat vermek çok zor. Dairenin metrekaresinden daha çok uygulama alanlarının ölçüleri daha önemli bizim için. Bu yüzden keşif yaparak ve hangi kalite malzeme kullanılmasını istediğinizi yüz yüze görüşerek net fiyatlar vermek çok daha uygun olacaktır. Eğer tadilat yaptırmak için kararınızı kesin olarak verdiyseniz gelip keşif yapalım net fiyatlar üzerinden konuyu ele alalım. Hem aklınızda soru işareti kalmaz hem de hangi malzeme kullanılacağını bilmiş olursunuz.

 Saygılarımızla..

Soru:Tuğba hanım

8 metrekare bir banyo yenilemesini tahmini kaç günde yenileme yapıyorsunuz

Cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

su tesisatının değiştirilmesi dahil en geç 10 gün en erken 7 günde teslim ederiz efendim. banyonuz birçok banyonun 3 m2 kadar üzerinde bi büyüklüğe sahip. eğer 5 m2 civarı olsaydı 5 günde teslim ederdik..

saygılarımızla..

soru:Tansu hanım

merhaba, bir konu da yardımınızı isteyecektim. sizce akrilik kapak mı yoksa pvc kapak mı tercih edilmeli. hangisinin çizilmesi daha kolay. umarım yardımcı olursunuz. şimdiden teşekkür ederim.

Cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

Merhaba hanımefendi pvc kapakta akrilik kapakta çizilir ancak akrilik kapak hem görünüş olarak hemde sağlamlık açısından daha iyi ve uzun ömürlü olur. Akrilik, nem, buhar ve sudan etkilenmez ama pvc etkilenir. Akriliği Sadece mikrofiber cam beziyle silmeniz gerekir hepsi bu.

Saygılarımızla..

Soru:Filiz hanım

slm evim 75 metre kare yenilemek istiyorum nekadar olur acaba

cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

merhaba. evinizin ölçülerinden ziyade çalışma yapılacak alanın ölçüleri bizim için çok daha önemli. ev 75 m2 olabilir ama banyosu 10 m2 dir veya ev 140 m2 dir ama banyosu 5 m2 dir gibi. fiyatlarla alakalı en kesin sonuç keşiften sonra ortaya çıkacaktır. keşif öncesi verilen yaklaşık rakamlar aklınızı bulandırmaktan başka bir sonuç vermez efendim.

Saygılarımızla..

Soru:
Samime hanım

Merhabalar bizler evimizi yaptirmak istiyoruz mutfagimiz kaba insaatt mutfak dolabi vs yaptirmak.istiyoruz bununla ilgili fiyat almak.isteriz tesekkurler

Cevap: Steel Design yapı & dekorasyon

merhaba, eviniz ile ilgili fiyat çalışması yapabilmemiz için keşif yapmamız gerekiyor efendim.

Saygılarımızla..

Soru: burcu hanım

Merhaba ben Manisa karaköyde oturuyorum evimi kredi çekip aldım fakat eski.sadece pimapen kapı cam var tüm her yeri tadilat yaptırmak istiyorum 120 metre kare. Ödeme seçeneklerinizi öğrenebilir miyim acaba?

Cevap: Steel Design yapı & dekorasyon

merhaba burcu hanım. tadilat işine başlarken sözleşme imzalandığında toplam rakamın 3'te 1'ini işin ortasında 3'te 1'ini işin tesliminde ise kalan 3'te 1'i olmak kaydıyla tadilat sürecine yayarak alıyoruz ödemeyi efendim.

Saygılarımızla..

Soru:Aysun hanım

Merhaba koly gelsn.Annemlerin 15 metrekare mutfakları var.yalniz ev 20 yıllık bina.mutfak ortalama nekadar fiyat çıkar? Çeşme şu tesisatini da degstryormusunuz

Cevap:Steel Design yapı & dekorasyon

merhaba. su tesisatının değişimi dahil tavan, zemin ve duvarlarda yapılacaksa yaklaşık 15 bin tl civarı bir rakam çıkabilir efendim. ama net ölçüler olmadan net bir rakam veremeyiz daha düşükte çıkabilir daha yüksekte.

Saygılarımızla..

Soru:Sebahat hanım

İyi günler benim 7 metrekare banyom var bütün herşeyini değiştirmek istiyorum ortalama ne kadar tutar acaba

Cevap:Steel Design yapı & dekorasyon

Merhabalar efendim, banyo wc komple tesisatına kadar değişecekse yaklaşık olarak 7-8 bin tl civarı tutar.

Saygılarımızla..

Soru:
Beril Selda hanım

Merhaba, Laleli de ki evimiz için banyo ve tuvalet te tadilat yapmak istiyoruz . Bunun için ne yapmamız gerek.. fiyati nasil nogrenebiliriz Teşekkürler

Cevap:Steel Design yapı & dekorasyon

Merhaba, bunun için keşif yaparak fiyat çalışması yapmamız gerekiyor efendim.

Saygılarımızla..

Soru:Serpil hanım

iyi akşamlar sizinle iletişime geçmek istesek nasıl geçiceğiz yeriniz nerde

cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

Manisa merkezdeyiz efendim müzenin bir alt caddesi tel 0236 2337709

Saygılarımızla..

Soru:Hilal hanım

1 Ağustos 19:49

Merhabalar kolay gelsin ben bişiy sorucaktım acaba fiyat alabilmek mümkün mü bn evime mutfak yaptırmak isiyorum ama metesini bilmiyorum şu anda hiç dolabı yok fayansı da yok siz anahtar teslim mi yapıyosunuz Ortalama fiyatlarınız ne kadar oluyor

,cevap:
Steel Design yapı & dekorasyon

merhabalar, evet efendim anahtar teslim olarak yapıyoruz keşif olmadan fiyat vermek çok zor bu yüzden ya keşif yapmamız lazım yada yaklaşık bir fiyat verebilmemiz için net ölçülerin verilmesi lazım.

Saygılarımızla..

soru:Seçil hanım

1 Temmuz 13:26

İyi günler mutfak dolaplarınızı ne kadar yapıyorsunuz ve başka neler yapıyorsunuz

Cevap: Steel Design yapı & dekorasyon

Merhaba, a'dan z'ye herşeyi yapıyoruz efendim. mutfak dolabı fiyatı öğrenmek için mutfak dolabı uzunluğu ve hangi malzemeyi istediğinizi bildirmeniz gerekli.

Saygılarımızla..